O nas

autor Tygrysy Podróży

Tygrysy Podróży to pozytywnie zakręcona para:

Ania – uparcie chce zwiedzić cały świat
Wojtek – cierpliwie stara się jej w tym pomóc 🙂

Na co dzień żyjemy jak przeciętni Polacy, nie lubimy tego, co wszyscy – poniedziałku, polityków, deszczowego listopada oraz korków w mieście.
Lubimy za to odrywać się od codzienności uciekając w sport, taniec (tylko Ania!), spotykając się z ludźmi oraz wyjeżdżając. Niby im dalej, tym lepiej, ale staramy się też cieszyć weekendowymi wyjazdami w okolice naszego Wrocławia oraz w góry. A jeśli mamy więcej czasu – wybieramy to „dalej”. I z tego „dalej” i z tego „bliżej” lubimy też tworzyć dla Was coś do poczytania. Stąd ten blog 🙂

Kilka lat temu zrealizowaliśmy największe wyzwanie i projekt swojego życia – kilkumiesięczną wyprawę przez Azję, Australię i Nową Zelandię. Obecnie realizujemy za to misję jak najczęstszego wyjeżdżania przy pracy na etacie.

Na blogu znajdziecie wpisy zarówno z dłuższych wyjazdów do Azji, Australii czy Ameryki, jak i takie o Polsce, a w szczególności naszym ukochanym Dolnym Śląsku. Z każdym dniem (i wyjazdem) przekonujemy się, że jesteśmy szczęściarzami, że mieszkamy w najlepszym, najciekawszym i nadal nas bardzo zaskakującym regionie Polski 🙂

Od początku 2021 roku do grona tygrysów dołączyła Sara, a na jesieni 2022 Artur, więc odtąd większość naszych podróży odbywa się we czwórkę. Stąd też na blogu zaczęły pojawiać także teksty związane z podróżami z dziećmi.


Sugestie, opinie, wymiana doświadczeń? A może potrzebujecie pomocy w planowaniu swojego zagranicznego wyjazdu? Zapraszamy do kontaktu!

E-mail:

tygrysypodrozy@gmail.com