Rezerwacje na Booking z programem poleceń.

autor Tygrysy Podróży

Podczas niejednej podróży na pewno zdarzyło Wam się składać rezerwacje na Booking.com. My przyznajemy, że również bardzo często korzystamy z tej strony rezerwacyjnej, niezależnie od tego czy szukamy noclegu w centrum dużego miasta czy cichego pensjonatu w górach. Ten bodaj najpopularniejszy agregator ofert noclegowych poza bogatą bazą obiektów kusi także atrakcyjnym bonusem – 50 zł za każde polecenie!

Rezerwacje na Booking.com ze zwrotem!

rezerwacje na booking

Jak skorzystać z akcji Booking.com i na czym to polega?

Akcja skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Nie ma znaczenia, czy jesteś nowym lub obecnym klientem. Z akcji wyłączeni są jedynie mieszkańcy niektórych stanów USA, więc nie musisz się o to martwić.

Aby zarobić dodatkowe 50 zł musisz dokonać rezerwacji noclegu wybranego z oferty serwisu używając w tym celu linku polecającego od innego uczestnika programu poleceń.

Aby Twoja rezerwacja zakwalifikowała się do nagrody pamiętaj, że wartość noclegu musi wynieść przynajmniej dwu-krotność wysokości bonusu (czyli min. 100 zł). Ten warunek będzie raczej prosty do spełnienia 🙂 Bonus otrzymasz po wymeldowaniu oraz potwierdzeniu przez obiekt, że usługa noclegowa została wykonana oraz opłacona.

50 zł nagrody dla osoby poleconej

Należna nagrodę otrzymasz na swoją kartę płatniczą, która podałeś w momencie rejestracji w serwisie booking.com. Pamiętaj, aby koniecznie zaznaczyć w ustawieniach, że to właśnie na numer tej karty chcesz otrzymywać wszystkie premie. Na każdym etapie przyznawania nagrody będziesz otrzymywał informacje drogą mailową. W ramach promocji osoba polecona może otrzymać tylko 1 premię!

Dla osoby polecającej nawet 500 zł nagrody!

Przewidziane są również premie dla osób polecających i to 10 x 50 zł! Co przy pomocy prostego działania matematycznego daje nawet 500 zł bonusu do wykorzystania na dalsze rezerwacje J

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć link polecający, o którym mowa wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w Booking.com i wygenerujesz go w zakładce Polecaj i zarabiaj.

Akcja trwa do odwołania przez organizatora.

***

Nie tylko noclegi

Platforma Booking.com kojarzona jest przede wszystkim z rezerwacjami noclegów w hotelach, hostelach, pensjonatach, czy stancjach. Warto jednak zwrócić uwagę na oferowane przez stronę propozycje lotów, czy aut do wynajęcia. Poszerzając swoją ofertę serwis stał się samowystarczalną platformą, dzięki której już teraz możesz zaplanować swój wyjazd od przysłowiowego A do Z.

Tutaj nasz link, dzięki któremu możecie otrzymać 50 zł nagrody. A Was zachęcamy do dzielenia się kodami poleceń w komentarzach 🙂

Sprawdź nasz inny poradnik dotyczący podróżowania pojazdem podczas podróży.

Przydatne dokumenty

Regulamin akcji

 

You may also like

Zostaw komentarz